ROLLUPY FREESTYLE 3D

Rollup Freestyle 3D
  • Rollup FREESTYLE 3D

  • Roll Up Freestyle 3D to absolutna nowość. Nie tylko umożliwia wyeksponowanie produktu i odznaczenie go od tła, ale również pozwala na nadanie dynamiki grafice. Efekt ten był do tej pory możliwy tylko przy użyciu kartonowych stand'ów, które nie mogą równać się z trwałością Roll Upa, a do tego nie są tak mobilne. Dodatkową zaletą Roll Up'a jest możliwość wymiany grafiki (np. po zakończeniu akcji promocyjnej) i ponownego użycia kasety.

  • - Nowe przednie mocowanie grafiki. Grafikę wyciąga się z przedniej części podstawy, co daje możliwość przedstawienia reklamy od ziemi do górnej listwy.
  • - Nowe regulowane nóżki - idealne do stosowania na nierównych powierzchniach
  • - Kaseta w komplecie z dwiema rolkami i nową konstrukcją
  • - Nowa wysokiej jakości torba transportowa z dodatkową wewnętrzną wyściółką zapewniającą trwałość i ochronę produktu
  • - Dostępny w 2 szerokościach 800 i 1000mm

InformacjeJak przygotować grafikę

Projekt graficzny prosimy przygotować w rozmiarach takich, jaki jest widoczny przy systemie na naszej stronie jest to obszar widoczny dla klienta np. do systemu Roll Up 85 x 200 plik graficzny powinien zawierać widoczna grafikę na 85 cm szerokości oraz 200 cm wysokości bez naddatków.

Materiały do wydruku

Frontlity znajdujące najbardziej powszechne zastosowania jako nośnik reklamy, na którą światło pada z przodu. Jest to materiał winylowy przeznaczony do druku jednostronnego. Frontlity różnią się gramaturą (w ofercie od 440 do 510 g/m2)oraz charakterystyką powierzchni.

TRICO 205 gr materiał, dedykowany dla ekskluzywnych sklepów, hoteli, restauracji . Jako Tkanina jest idealnym nośnikiem Reklamowym, a zarazem bardzo modny produkt w Skandynawii, lekki, bezwonny, doskonale oddający kolory o szerokich możliwościach zastosowania.